>>KERÜLETI VERSENYEK<<
Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny / Észak-budai Katasztrófavédelmi Kirendeltség
1. helyezés: Csócsics Flóra, Prőhle Borbála, Kasza Máté, Szentváry - Lukács Karsa 8.b (Vizsla)
Észak - Budai Elsősegélynyújtó Verseny
1. helyezés: 7.b (Ribizli)
A csapat tagjai: Becsey Réka, Lőrincz Emma, Lukács Lilla, Szamosváry Réka, Röthler Orsolya
Budai Elsősegélynyújtó Verseny
5. helyezés: 7.b (Ribizli)
A csapat tagjai: Becsey Réka, Lőrincz Emma, Lukács Lilla, Szamosváry Réka, Röthler Orsolya, Tokárczyk Míra
Kerületi Komplex Természettudományi Csapatverseny
3. helyezés: Hettyey Botond, Németh Csongor 7.c (Berkenye), Orbán Botond 7.b (Ribizli)
Zrínyi Ilona Matematika Verseny - Területi forduló (I., II., III. kerület)
2. osztály
12. helyezés: Kurutz Gergely
20. helyezés: Zalán Tímea
3. osztály
4. helyezés: Ürge Benedek
13. helyezés: Karáth Kornél
5. osztály
11. helyezés: Szabó Lilla
6. osztály
2. helyezés: Hajós Balázs
Szent László Komplex Történelmi Vetélkedő - Kerületi forduló
1.helyezés: Tóth Anna 6.b (Cédrus), Geiszter Barna 6.b (Cédrus), Milbich Martin 6.b (Cédrus), Molnár Márk 6.b (Cédrus)
2.helyezés: Kardon Fruzsina Cecília 6.a (Rozmaring), Hajós Balázs 6.a (Rozmaring)
Kerületi Komplex Történelmi és Könyvtárhasználati Csapatverseny
1. helyezés: Egervári Anna Kincső, Ludvig Emese Ágota, Sándor Sarolta Borbála 7.a (Kőris)
2. helyezés: Lukács Lilla 7.b (Ribizli), Kolozsvári Kende, Radics Zsombor 7.c (Berkenye)
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny - Kerületi forduló
1. helyezés: Ludvig Emese Ágota 7.a (Kőris)
2. helyezés: Egervári Anna Kincső 7.a (Kőris)
3. helyezés: Muhari Dóra 7.c (Berkenye)
Nemzeti Értéktár Verseny
2. helyezés: Czinkler Soma, Kárász Bertalan, Körmendy Máté, Vígvári Vince 7.a (Kőris)
Hevesy György Kémiaverseny
7. osztály
2. helyezés: Ludvig Emese 7.a (Kőris)
4. helyezés: Huba Flóra 7.c (Berkenye)
7. helyezés: Lukács Lilla 7.b (Ribizli)
8. osztály
8. helyezés: Surányi Blanka 8.a (Tulipán)
Herman Ottó Biológiaverseny - Kerületi Forduló
4. helyezés: Surányi Blanka 8.a (Tulipán)
8. helyezés: Radics Levente 8.a (Tulipán)
Kaán Károly Természetismereti Verseny - Kerületi Forduló
3. helyezés: Balogh Levente 5.a (Gólya)
4. helyezés: Mészáros Álmos 6.a (Rozmaring)
7. helyezés: Balogh András 6.a (Rozmaring)
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
3. osztály
2. helyezés: "Koalák" csapat: Ürge Benedek, Horváth Tomka Donát, Holdampf Álmos, Hajdu Bálint 3.c (Menta)
3. helyezés: "Kecskék" csapat: Legeza Kinga, Sziebert Vince, Karáth Kornél, Mészáros Hunor 3.b (Páfrány)
6. osztály
5. helyezés: "Hegyi rackák" csapat: Balogh András, Hajós Balázs, Mészáros Álmos, Pröhle Márton
7. osztály
3. helyezés: "Rózsaszín párduc" csapat: Krix Leila, Lukács Lilla, Marosvári Gellért, Tóth Virág
6. helyezés: "Epol" csapat: Röthler Orsolya, Egervári Anna Kincső, Ludvig Emese Ágota, Szamosvári Liza
8. osztály
1. helyezés: "Hepatitis B" csapat: Lengyel Krisztina, Palicz Emese, Surányi Blanka
Kerületi Német Szépkiejtési Verseny - 5-6. évfolyam
3. helyezés: Horváth Gergely 6.a (Rozmaring)
Kerületi Német Szépkiejtési Verseny - 7-8. évfolyam
2. helyezés: Lukács Lilla 7.b (Ribizli)
3. helyezés: Muhari Dóra 7.c (Berkenye)
"Stille Nacht" - Kerületi Német Verseny
Vers kategória: 2. helyezés - Hajós Balázs 6.a (Rozmaring)
Próza kategória: 1. helyezés - Garamszegi Kata, Muhari Dóra 7.c (Berkenye), Garamszegi Nóra 4.a (Vackor)
Kisjelenet kategória: 5. helyezés - 7.c osztály (Berkenye)
>>MEGYEI / REGIONÁLIS VERSENYEK<<
>>BUDAPESTI VERSENYEK<<
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny "Kétszáz éve...-1817 öröksége"
2.helyezés: Ludvig Emese Ágota 7.a (Kőris)
A Pest Megyei Önkormányzet által meghirdetett "HUNGARIKUMOK" budapesti csapatverseny
2.helyezés: Czinkler Soma, Kárász Bertalan, Körmendy Máté, Vígvári Vince 7.a (Kőris)
Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny / Észak-budai Katasztrófavédelmi Kirendeltség
19. helyezés: Csócsics Flóra, Prőhle Borbála, Kasza Máté, Szentváry - Lukács Karsa 8.b (Vizsla)
Szent László Komplex Történelmi Vetélkedő - Kerületi forduló
12.helyezés: Tóth Anna 6.b (Cédrus), Geiszter Barna 6.b (Cédrus), Milbich Martin 6.b (Cédrus), Molnár Márk 6.b (Cédrus)
2.helyezés: Kardon Fruzsina Cecília 6.a (Rozmaring), Hajós Balázs 6.a (Rozmaring)
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
8. osztály
1. helyezés: "Hepatitis B" csapat: Lengyel Krisztina, Palicz Emese, Surányi Blanka
>>ORSZÁGOS VERSENYEK<<
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny "Kétszáz éve...-1817 öröksége"
12.helyezés: Ludvig Emese Ágota 7.a (Kőris)
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
8. osztály
13. helyezés: "Hepatitis B" csapat: Lengyel Krisztina, Palicz Emese, Surányi Blanka
Zrínyi Ilona Matematika Verseny - Országos forduló
12. helyezés: Hajós Balázs 6.a (Rozmaring)
>>NEMZETKÖZI VERSENYEK<< |